KONST / Litografier / Färglitografi 14632205
nr 1463 2205
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad. Färglitografi, bildmått: 47x35, yttermått inklusive ram: 64x51 cm
Kondition: glasskada
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:47:51
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
25 apr